Adwords Destek Hattı Telefon Numarası

Google Adwords destek hattı telefon numarası ile Adwords hesabınızın kurulumu, hesap yönetimi, reklam oluşturma, faturalandırma gibi birçok konuda Google çalışanlarından destek alabilirsiniz.

adwords destek hattı telefon numarası

00800 4488 25 333 nolu telefon numarası Google İrlanda’ya ait numaradır. Sadece sabit telefonlar üzerinden arama yapabilirsiniz. Adwords, Analytics ve Google Business hakkında destek alabilirsiniz. Ücretsiz bir hattır. Konuşma yaptığınız süre boyunca, telefon faturanıza bir ücret yansımamaktadır.

444 56 71 nolu telefon numarası ise Google Türkiye’de Adwords ile ilgili yardım alacağınız telefon numarasıdır. İster sabit telefondan isterseniz cep telefonlarından arama gerçekleştirebilirsiniz. Ücretlendirme kullandığınız operatör tarafından belirlenen ücretlendirmedir.

Yukarıdaki telefon numaraları hafta içi saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Türkçe olarak destek alabilirsiniz.

Adwords hesabınızın kurulumu, hesap yönetimi, reklam çalışması, anahtar kelime eşleme türleri, faturalandırma ve daha birçok sayısız konuda destek sunmaktadırlar.

İrlanda’ya ait olan telefon numarası üzerinden de sadece Adwords hakkında değil, Analytics ve Google Business ile ilgili destek alabilmektesiniz. Analytics hesabınızda görmek istediğiniz herhangi bir metrik için ya da destek almak istediğiniz bir konu hakkında çekinmeden arayabilirsiniz. Aynı şekilde Google Business, Haritalar içinde aklınıza takılan bir sorun ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X

Pin It on Pinterest

X